Slovan po polčase prehráva s AS Rím 0:1

25.08.2011 Celý región

RÍM 25. augusta (WEBNOVINY) - Futbalisti úradujúceho slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava prehrávajú po prvom polčase štvrtkového odvetného stretnutia play-off Európskej ligy UEFA 2011/2012 s AS Rím na jeho pôde 0:1. V 11. min zmazal náskok \"belasých“ z úvodného bratislavského merania síl Perrotta, ktorý využil center kapitána Tottiho z rohu.

Ako je známe, v prvej konfrontácii sa zrodilo na Pasienkoch víťazstvo Slovana 1:0, ak by teda aktuálny stav zostal v platnosti aj po druhom polčase, nasledovalo by predĺženie dvakrát pätnásť minút. V prípade pretrvávajúceho nerozhodného stavu v hodnotení dvojzápasu by o postupujúcom do skupinovej fázy druhej najprestížnejšej kontinentálnej pohárovej súťaže rozhodli pokutové kopy.

AS Rím (Tal.) - ŠK Slovan Bratislava (SR) 1:0 po I. polčase
Gól: 11. Perrotta, bez kariet, rozhoduje: Özkahya (Tur.)

AS Rím: Stekelenburg - Cicinho (9. Rosi), Cassetti, N. Burdisso, José Angel - Perrotta, Viviani, Simplicio - Caprari, Totti, Bojan Krkič
ŠK Slovan Bratislava: Putnocký - Čikoš, Dobrotka, Had, Pauschek - Kladrubský - Bagayoko, Guédé, Grendel, Žofčák - Šebo